• Paskutinis atnaujinimas ( 2015-04-10 11:23 )

Kovo 18 d. Kauno Martyno Mažvydo pagrindinėje mokykloje įvyko tradicinis Kauno miesto ugdymo įstaigų tautinių šokių kolektyvų festivalis- konkursas „Graži mūsų šeimynėlė“. Tarp 28 dalyvavusių kolektyvų išdalinti 7 diplomai, iš kurių trys atiteko mūsų progimnazijos šokėjams. Mūsų mokyklos tautinių šokių kolektyvas „Žolynėliai“ jau eilę metų- vieni geriausių šio festivalio nominantų. Šiemet mokyklą atstovavo trys“ Žolynėlių“ grupės. Jaunučiai- 2, 3 klasių šokėjai atliko šokį „Katins juods“- jie buvo įvertinti už artistiškumą- diplomu- spalvingiausia nominacija. Jauniai- 4 klasių šokėjai už šokį „Vyželė“ įvertinti diplomu už techniškumą. Merginos-7, 8 klasių šokėjos už šokį „Rytagonė“ diplomu už eleganciją. Visi komisijos nariai pabrėžė „Žolynėlių“ profesionalumą, sceninę kultūrą, kostiumų tvarkingumą, įdomią šokių interpretaciją. Prabėgo šis renginys, o kiti dar laukia šokėjų – būsimas koncertas rajono seneliams, Kauno miesto Moksleivių Dainų šventė ir dar daug puikių akimirkų - dovanoti šventę kitam.

Parengė choreografijos mokytoja Idalija Braškytė

KAUNO MIESTO 8 KLASIŲ BIOLOGIJOS OLIMPIADOS LAIMĖJIMAI

• Paskutinis atnaujinimas ( 2015-04-10 11:22 )

Kauno miesto aštuntų klasių mokinių biologijos olimpiadoje „Gamta. Žmogus. Sveikata“ dalyvavo net 34 geriausi miesto mokyklų jaunieji biologai. Mūsų progimnazijos komandą sudarė pirmojo biologijos olimpiados turo nugalėtojos: Adrija Macelytė ir Monika Ražauskaitė (8c). Adrija Macelytė laimėjo IV vietą Kauno mieste, o Monika Ražauskaitė atsiliko tik vienu tašku. Iškilmingi apdovanojimai įvyko Sporto muziejuje. Džiaugiamės Adrija ir Monika, garsinančiomis mūsų progimnaziją.

Parengė biologijos mokytoja Žiedrūna Jovaišienė

VASARIS - SVEIKATOS MĖNUO

• Paskutinis atnaujinimas ( 2015-04-10 11:32 )

2015-02-26 jūrų skautų centras pakvietė Kauno miesto mokinius į sporto varžybas „Vietoj torto rinkis sportą“. Merginos dalyvavo trijose rungtyse: šuoliukai per šokdynę ir atsilenkimai per vieną minutę, o irklavimo treniruokliu reikėjo kuo greičiau įveikti 300 metrų nuotolį. Puikiai sekėsi mūsų mokyklos aštuntokėms. Susumavus visų trijų rungčių rezultatus I vietą iškovojo Aristida Vimbaraitė (8b klasė), II - Karolina Drukteinytė (8b klasė) ir III vietą - Jurgita Lukošiūnaitė (8d klasė). Vaikinai darė prisitraukimus, kėlė štangą ir irklavo 500 metrų. Susumavus 3 rungčių rezultatus vienodą taškų sumą surinko Aidas Navickas (8d klasė) ir Juras Jankauskas (7d klasė). Jie iškovojo II vietą, o Dangirdas Šimkus (8d klasė) - III vietą. Sveikiname puikius rezultatus pasiekusius mūsų mokyklos mokinius ir tikimės, kad aktyvus gyvenimo būdas juos lydės ir ateityje.

Parengė kūno kultūros mokytoja V. Jankauskienė

ŠAUNŪS STARTAI BADMINTONO AIKŠTELĖJE

• Paskutinis atnaujinimas ( 2015-04-10 11:33 )

Kauno miesto mokinių olimpinio festivalio badmintono varžybose vasario 20 dieną mūsų mokyklai atstovavo Vakarė Galkutė (6c klasė) ir Austėja Blandytė (8b klasė). Vieneto kategorijoje Austėja užėmė antrąją vietą, Vakarė - devintąją. Dvejete merginos pasistengė ir nesunkiai užėmė trečiąją vietą. Bendroje įskaitoje Kazio Griniaus progimnazija laimėjo trečiąją vietą!

Vasario 21-22 dieną Tauragėje įvyko Lietuvos jaunių badmintono U-15 asmeninis čempionatas. Mūsų mokyklos mokinė Austėja Blandytė tapo absoliuti čempionė, laimėjusi auksą visose kategorijose: mišriame dvejete, moterų dvejete ir vienete. Austėja finale po įnirtingos ir aršios kovos 21:16 20:22 25:23 nugalėjo varžovę iš Tauragės ir tapo Lietuvos jaunių čempione!

Sveikiname Austėją, patekusią į badmintono Lietuvos rinktinę ir džiaugiamės, kad ji garsina mūsų progimnaziją šalyje.

Parengė 8b klasės mokinė A. Blandytė

PASIEKIMAI KAUNO MIESTO MOKINIŲ OLIMPINIO FESTIVALIO PLAUKIMO VARŽYBOSE

• Paskutinis atnaujinimas ( 2015-04-10 11:28 )
2015-02-12 į Dainavos plaukimo baseiną susirinko 20 komandų iš įvairių miesto mokyklų. Mūsų mokyklos 4 klasių mokinių komandai atstovavo: Ema Augulytė, Viktorija Ulinskaitė, Partikas Martynas, Emilis Tamajevas, Ignas Nemanis, Miglė Jaskutėlytė ir Dominykas Trakinis, Matas Jonaitis ir Paulius Kariniauskas, Kamilė Vengrauskaitė.

Mokiniai dalyvavo dviejuose estafetiniuose plaukimuose ir vieną nuotolį plaukė laisvu stiliumi. Geriausiai pasisekė estafetę 4x25 m. laisvu stiliumi plaukusioms mūsų mokyklos mergaitėms: Kamilei, Emai, Viktorijai ir Miglei. Po labai įtemptos kovos jos iškovojo III vietą ir buvo apdovanotos medaliais bei diplomu.

Visai mokyklos komandai buvo įteikti spalvingi padėkos raštai. Džiaugiamės aktyviais mūsų mokyklos plaukikais, sveikiname Kamilę, Emą. Viktoriją, Miglę ir linkime dar daug puikių startų ateityje. (Daugiau nuotraukų žr. Galerijoje).

Parengė kūno kultūros mokytojos V. Jankauskienė ir I. Kleizienė

III VIETA AŠTUNTOKŲ PROTŲ MŪŠYJE

Vasario 11 dieną Antano Smetonos gimnazijoje įvyko aštuntokų Protų mūšis, kuriame dalyvavo Antano Smetonos gimnazijos, Atžalyno vidurinės mokyklos, Pilėnų pagrindinės mokyklos, Mažvydo pagrindinės mokyklos ir mūsų progimnazijos komandos. Mokyklai atstovavo: Danielė Dambrauskaitė, Gustė Liukianskytė, Austėja Blandytė, Dominyka Visockytė (8b klasė) ir Deimantė Telyčėnaitė, Marius Jaroševičius bei Tautvydas Telyčėnas (8d klasė). Konkursas vyko 3 etapais: pirmame ir antrame buvo užduoti įvairūs klausimai, o trečiame reikėjo atlikti logines užduotis. Sveikiname mūsų mokyklos komandą, užėmusią III vietą!