Šiaurės pr. 97, LT-49239, Kaunas
Tel.: (8-37) 38 67 48
Faks.: (8-37) 38 66 03
Kauno Kazio Griniaus progimnazija

Pasiekimai

 • Spausdinti

NORIU MOKYTIS!

 • Paskutinis atnaujinimas ( 2014-04-07 09:11 )

2014 metų kovo 13 dieną mokykloje vyko 6-7 klasių mokinių, turinčių nepatenkinamų įvertinimų antrajame trimestre, užsiėmimas „Teigiami motyvacijos principai mokantis“. Užsiėmimą vedė Dainavos Jaunimo centro psichologė Asta Blandė.

Mokiniai su psichologe diskutavo apie tai, kaip žmonės tampa sėkmingais, kas juos skatina, kas jiems trukdo mokytis, kaip jie įsivaizduoja žmogų, kuris nėra lankęs mokyklos ir ką jie darytų, jei nuo rytdienos nebereikėtų mokytis. Vis tik pats sunkiausias klausimas buvo, kaip reikėtų elgtis tėvams, kad jų vaikas norėtų mokytis?

Diskusijos metu išaiškėjo, jog dalis mokinių pervertina savo jėgas ir mano, kad ateityje pasiekti gerų mokymosi rezultatų jiems nebus sunku. Dauguma mokinių neturi tikslo. Jiems sunku įvardinti, kodėl reikia mokytis, trūksta pozityvių autoritetų, savikontrolės, tėvų paramos, neigiamą įtaką daro nuovargis bei naudojimasis telefonu ir kompiuteriu.

Tikimės, kad užsiėmimo metu garsiai įvardintos problemos padės jas išspręsti, o lietuvių liaudies patarlė „Mokslo šaknys karčios, o vaisiai saldūs“ šiems mokiniams pasiteisins.

 

Parengė psichologė Rita Lilienė

 • Spausdinti

PENKTOKAI DALYVAVO ŽINIŲ VIKTORINOJE „LIETUVOS TŪKSTANTMEČIO VAIKAI 2014“

 • Paskutinis atnaujinimas ( 2014-04-07 09:12 )

Išaušo saulėtas kovo 12 dienos rytas, kai dvi penktokų klasės autobusu pajudėjo Vilniaus link. 5b klasės mokinė Eglė Gečaitė (klasės auklėtoja Z. Dobilaitienė) ir 5c klasės mokinys Nedas Rauluševičius (klasės auklėtoja Ž. Jovaišienė) su aistringomis palaikymo komandomis vyko į LRT studiją, kurioje buvo filmuojama laida „Lietuvos tūkstantmečio vaikai 2014“. Eglė ir Nedas po sunkių atrankos etapų sugebėjo savo žiniomis įrodyti, kad jie yra geriausi ir iškovojo galimybę visiems sudalyvauti šiame projekte.

Diena buvo kupina įvairių įspūdžių: kelionė, laukimas, palaikymo šūkio repetavimas ir  žinoma įtampa filmavimo studijoje.

Galbūt rezultatų tikėjomės ir geresnių, tačiau supratome, kad labai svarbu mokytis, tobulėti ir garsinti K. Griniaus progimnazijos vardą. Nenuleisime rankų, toliau klaidžiosime mokslo labirintais, tobulinsime savo žinias įvairiose olimpiadose ir konkursuose bei palaikomi draugų bandysime dalyvauti kitais metais...

Po „Lietuvos tūkstantmečio vaikai 2014“ laidos filmavimo dalyviai dalijosi įspūdžiais: „Labai patiko filmavimas. Susipažinau su laidos vedėjais. Patyriau ką reiškia dalyvauti televizijos laidoje“ (Eglė, 5b); „Smagu buvo dalyvauti ir pamatyti televiziją iš arti. Aš ją įsivaizdavau visai kitaip“ (Nedas, 5c). Komandos palaikymo nariai priėjo prie išvados, kad ne viskas taip lengvai vyksta, kaip matome per televiziją.

 

Parengė Nedo mama Raimonda Rauluševičienė

 • Spausdinti

LAIMĖJIMAI KAUNO MIESTO 8 KLASIŲ BIOLOGIJOS OLIMPIADOJE

 • Paskutinis atnaujinimas ( 2014-04-07 09:10 )

Kauno Vinco Kudirkos progimnazijoje vyko Kauno miesto aštuntų klasių biologijos olimpiada „Gamta. Žmogus. Sveikata“, kurioje dalyvavo net 34 mokyklų geriausi jaunieji biologai. Mūsų progimnazijos komandą sudarė I biologijos olimpiados turo nugalėtojos: 8c klasės mokinė Lauryna Abraitytė, 8d klasės mokinė Jogailė Butauskaitė ir 8a klasės mokinė Jovita Gružaitė. Mokines olimpiadai rengė biologijos mokytoja metodininkė Žiedrūna Jovaišienė.
Galime pasidžiaugti, nes Lauryna Abraitytė užėmė III vietą, o Jovita Gružaitė - IV vietą Kauno mieste. Iškilmingi apdovanojimai vyko Sporto muziejuje. Džiaugiamės savo mokinėmis, garsinančiomis mūsų progimnaziją.

 

Parengė biologijos mokytoja metodininkė Žiedrūna Jovaišienė

 • Spausdinti

ATVIRA PAŽINTINĖ IR MENINĖ VEIKLA BŪSIMIESIEMS PIRMOKAMS

 • Paskutinis atnaujinimas ( 2014-04-07 09:08 )

Mokykla yra labai reikšmingas įvykis kiekvieno vaiko gyvenime. Joje vaikas praleidžia gražiuosius gyvenimo metus, susiranda pirmuosius draugus. Kad susipažintų su mokykla ir būsimaisiais draugais artimiau, vasario 21 dieną pakvietėme vaikų lopšelio darželio „Spindulys“ parengiamosios grupės vaikus ir darželių nelankančius būsimuosius pirmokus į atviras veiklas mokykloje (Žeimenos g. 66). Vaikams patiko klaidžioti mokyklos koridoriais, sėdėti mokykliniame suole. Būsimieji pirmokai dalyvavo pažintinėje veikloje „Saugus elgesys su gyvūnais“ ir išmoko iš popieriaus lankstyti mylimiausią gyvūnėlį. Aktų salėje kartu su muzikos ir šokių mokytoja šoko, dainavo, improvizavo. Pirmoji pažintis mokykloje būsimiesiems pirmokams, tėveliams bei l.d. „Spindulys“ pedagogams paliko puikų įspūdį. Atsisveikinome iki susitikimo pirmoje klasėje.

Parengė pradinių klasių mokytoja metodininkė Anna Jankauskienė

 

 • Spausdinti

KAUNO MIESTO JAUNŲJŲ FIZIKŲ OLIMPIADA

 • Paskutinis atnaujinimas ( 2014-04-07 09:00 )

Vasario 21 d. mūsų progimnazijoje vyko Kauno miesto jaunųjų fizikų II olimpiada 8 klasių mokiniams. Pasitikrinti savo žinias ir gebėjimus, pasivaržyti tarpusavyje susirinko net 80 mokinių iš viso miesto. Smagu, kad mūsų aštuntokai pasiekė gerų rezultatų. Sveikiname Gytį Nadvaravičių - 6 vieta, Jovitą Gružaitę - 8 vieta, Edviną Vinciūną - 9 vieta, Jogailę Butauskaitę - 10 vieta. Sveikiname ir džiaugiamės.

Parengė fizikos mokytoja ekspertė Rima Baltrušaitienė

 • Spausdinti

ATVIRA KŪNO KULTŪROS PAMOKA AKROPOLIO LEDO ARENOJE

 • Paskutinis atnaujinimas ( 2014-04-07 08:58 )

 

Prasidėjus XXII žiemos olimpinėms žaidynėms Sočyje, žiemos sportu susidomėjo ir 8a klasės mergaitės, kurios su kūno kultūros mokytoja metodininke Ilona Kleiziene nutarė apsilankyti Akropolio ledo arenoje ir išmėginti čiuožimo ant ledo gebėjimus. Kai kurios merginos ledo arenoje pirmą kartą išmėgino savo jėgas, tačiau visos atkakliai siekė užsibrėžtų tikslų ir pamokos pabaigoje jau puikiai čiuožė Akropolio ledu. Malonu, kad merginos liko patenkintos pamoka, patobulino savo čiuožimo įgūdžius bei fizinį pasirengimą ir tikisi daugiau tokių netradicinių pamokų.

 

Parengė kūno kultūros mokytoja metodininkė Ilona Kleizienė

1 iš 7