Šiaurės pr. 97, LT-49239, Kaunas
Tel.: (8-37) 38 67 48
Faks.: (8-37) 38 66 03
Kauno Kazio Griniaus progimnazija

Pasiekimai

 • Spausdinti

PARODOS - KONKURSO „H. K. ANDERSENO PASAKOS“ LAUREATAI

 • Paskutinis atnaujinimas ( 2015-08-25 11:15 )

Gegužės 13 dieną Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmuose įvyko parodos - konkurso „H. K. Anderseno pasakos“ laureatų apdovanojimo šventė, kurioje dalyvavo Kauno miesto ir rajono ugdymo įstaigų vaikai ir mokiniai. Paroda skirta H. K. Anderseno 210 - osioms gimimo metinėms, prisiminti rašytojo kūrybą - tikrąsias vertybes puoselėjančias pasakas.

Vaikų darbus vertino komisija, atsižvelgdama į autorių amžių ir gebėjimus. 1 - 4 klasių amžiaus grupėje konkurse dalyvavo dvi mūsų mokyklos mokinės: 1c klasės mokinė  Jonė (mokyt. D. Kūlokienė) ir 4d klasės mokinė Neringa Petraitytė (mokyt. A. Prielaidienė). Neringos sukurtas tapybos darbas „Mergaitė su degtukais“ apdovanotas diplomu už darbo nuotaikos perteikimą. 5 - 8 klasių grupėje antrąją vietą pelnė 5a klasės mokinės Ievos Žukauskaitės grafikos darbas „Sniego karalienė“ (mokyt. R. Juknevičiūtė). Džiaugiamės mūsų mergaičių kūrybingumu ir meniniais gebėjimais. (Daugiau nuotraukų žr. Galerijoje).

 

Parengė dailės mokytoja R. Juknevičiūtė

 • Spausdinti

I-ŲJŲ KLASIŲ MOKINIŲ DVIRAČIO VAIRAVIMO VARŽYBOS

 • Paskutinis atnaujinimas ( 2015-08-25 11:13 )

Gegužės 21 dieną Kauno A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje vyko Kauno miesto 1-ųjų klasių mokinių dviračio vairavimo varžybos A. Žikevičiaus taurei laimėti. Mūsų progimnazijos komandos nariai R. Morkovičeva, T. Markevičius, M. Pečiulis ir N. Kaupas užėmė garbingą 2 vietą. Jaunieji dviratininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Komanda gavo 2 vietos nugalėtojos taurę ir diplomą.

Parengė pradinio ugdymo mokytoja A. Kepežinskienė

 • Spausdinti

N. MOTUZAS – GERIAUSIŲJŲ DEŠIMTUKE

 • Paskutinis atnaujinimas ( 2015-08-24 10:11 )

Balandžio 28 d. įvyko Kauno miesto 5-8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada. 7 d klasės mokinys Nojus Motuzas puikiai atliko visas užduotis ir pateko į geriausiųjų dešimtuką. Sveikiname Nojų ir linkime sėkmės kitose olimpiadose bei konkursuose.

 

Parengė N. Šimkevičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 • Spausdinti

Šalies mokinių kūrybinio konkurso „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ prizininkė

 • Paskutinis atnaujinimas ( 2015-08-25 11:08 )

Gegužės 8 d. Kauno „Girstučio“ kultūros centre vyko 8-asis mažųjų rašytojų festivalis „Lietuvos vaikai kuria pasakas“, kuriame buvo apdovanoti gražiausių kūrinių autoriai ir pristatyta 8-oji knyga „Lietuvos vaikų pasakos“. Net 540 šalies mokinių konkursui pateikė kūrinius, tačiau atrankos komisija (rašytojai, poetai, lituanistai, skaitovai, žurnalistai, pedagogai, mokiniai) atrinko ir apdovanojo 12 mažųjų rašytojų už gražiausias, lietuvių kultūrą ir istoriją puoselėjančias pasakas.

Progimnazijos 2 b klasės mokinė Eva Dovidonytė – viena iš konkurso ,,Lietuvos vaikai kuria pasakas“ prizininkių. Ji parašė meilės pasaką ,,Saulės ir Perkūno meilė“.

Aštuntoji knyga  „Lietuvos vaikų pasakos“ sutalpino net 68 atrinktas vaikų pasakas. Tai pačios įdomiausios, originaliausios, vertingiausios ir gražiausios pasakos, kurias su malonumu skaitys ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai bei seneliai. Juk pasakaitėse atsispindi unikali jaunųjų kūrėjų pasaulėjauta, meilė gimtinei, puikus kultūros ir istorijos savitumo supratimas ir didžiavimasis savo kraštu.

Džiaugėsi įvertinimu ir apdovanojimais Eva, kartu džiaugėsi  ir jos mokytoja,  gavusi dovanų knygą  „Lietuvos vaikų pasakos“, kurioje yra ir Evos Dovidonytės meilės pasaka, džiaugėsi ir klasės draugai, kurie tuoj ėmė ne tik vartyti knygą, bet ir skaityti vaikų kurtas pasakas.

Parengė pradinio ugdymo mokytoja Rita  Aleksandravičienė

 • Spausdinti

I VIETA 4 KLASIŲ MOKINIŲ ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOJE

 • Paskutinis atnaujinimas ( 2015-08-24 10:15 )

Balandžio 9 dieną KTU Inžinerijos licėjuje įvyko 4 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada, kurioje savo žinias pasitikrinti susirinko 60 miesto pradinukų. Mūsų progimnazijai atstovavo 4a kl. mokinė Greta Mockevičiūtė (mokyt. V.Valionytė) ir 4e kl. mokinys Povilas Masiulis (mokyt. J.Berteškienė).

Sveikiname Gretą puikiai atlikusią visas užduotis bei linkime sėkmės kituose konkursuose!

 

Parengė anglų k. mokytoja Jurgita Ormerod

 • Spausdinti

Kauno miesto pradinių klasių mokinių "Šviesoforo" konkurso II etapas.

 • Paskutinis atnaujinimas ( 2015-08-24 10:04 )

Balandžio 28 d. Kauno A. Žikevičiaus Saugaus vaiko mokykloje vyko Kauno m. pradinių klasių mokinių "Šviesoforo" konkurso II etapas. Progimnazijos komandą atstovavę A. Visockytė 4b, K.Krasauskis 3c, E. Valiušaitytė 2a bei T. Markevičius 1a užėmė III vietą. Mokiniai buvo apdovanoti taurėmis, diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Džiaugiamės ir sveikiname nugalėtojus.

Parengė pradinio ugdymo mokytoja A. Kepežinskienė

1 iš 12