„Savo talentą dovanoju Lietuvai" konkursui pasibaigus.

Talentai

Talentas - tai brangakmenis, jei grožiesi vienas, jis spindi, bet tik Tau…

 Jūsų sugebėjimų talentų spindesį gali pastebėti ir įvertinti kiti. Kiekvienas, atnešęs savo brangakmenį - talentą, galės džiaugtis ne tik savo, bet ir kitų spindesiu, taip tapsime turtingesni... “

,,Blogas-,,Mano talentas”

Nors iš ekranų, bet talentų spindesiu balandžio mėnesį galėjo pasidžiaugti progimnazijos bendruomenė. Vyko jau vienuoliktasis konkursas „Savo talentą dovanoju Lietuvai“. Tiesa, jis šiais mokslo metais buvo skirtas mažųjų - pradinukų talentams įvertinti ir jais pasidžiaugti. Pirmuosiuose turuose dalyvavo 22 talentingi pradinukai, o į finalą komisija pakvietė pasirodyti vienuolika dalyvių.

Visi dalyviai apdovanojami nominacijas įvardijančiomis padėkomis, o talentingiausieji (komisijos nuomone) - Aurėja ir Austėja Stankevičiūtės 4d kl., Aušrinė Morkūnaitė 2a kl. (I-osios vietos laimėtojos), Danielė Dulskaitė 3a kl., Rimas Gervė 3a kl. (II-ųjų vietų laimėtojai), Perla Naujokaitytė 2c kl., Vakarė Palaimaitė 4c kl. (III-ųjų vietų laimėtojos) -diplomais ir laimėtojų taurėmis.

Dėkojame konkurso dalyvių talentus vertinusioms mokytojoms Idalijai ir Aistei, buvusiai progimnazijos mokinei Paulei, konkurso organizatoriams - vedėjams ir vertintojams – Mokinių tarybos nariams.

O talentukams linkime sėkmės, tobulinant savo gebėjimus, spindesio, garsinant Lietuvą...

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Jurevičienė