i1 , i2 , i3 , i4
Projekto “Innovate Your Dreams 2019” veiklų metu mokėsi kurti ateitį

Vasario – balandžio mėnesiais 6d, 7d ir 7f klasės mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Asta Kuginiene dalyvavo pasaulinio masto STEM projekte “Innovate Your Dreams 2019” („Susikurk ateitį iš svajonių 2019“). Projekto metu mokiniai praturtino savo anglų kalbos žodyną bei akiratį, atliko įvairias kūrybines užduotis, kūrė ateities profesijas, sprendė, kaip pagerinti aplinkos užterštumo problemą Lietuvoje, susipažino su Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi tikslais, lygino praeities ir dabarties atradimus, sukaupė žinių apie įvairius energijos šaltinius.
Smagu, kad viso projekto metu buvo skatinamas mokinių bendravimas, bendradarbiavimas, kritinis mąstymas, inovatyvumas bei kūrybiškumas. Tiek mokiniai, tiek mokytoja liko patenkinti savo darbo rezultatais.
Anglų kalbos mokytoja Asta Kuginienė

2019-05-31
m1 , m2 , m3 , m4 , m5 , m6 , m7 , m8 , m9 , m10 , m11 , m12 , m13 , m14
2 d klasė išvyko mokytis ir pramogauti į Molėtus

Lietingą gegužės 28-osios rytą, 2d klasės mokiniai lydimi mokytojos Jūratės ir tėvelių, išvyko mokytis ir pramogauti į Molėtus, į Žalvario parką, kur aktyvios ir linksmos pramogos buvo garantuotos. „Žalvario parkas“- 40 ha teritorijoje įsikūrusi kaimo sodyba, su netradiciniais meniniais eksponatais. Sveikinimo žodžiais ir šūviu iš patrankos mus pasitiko sodybos šeimininkas. Vėliau visų mūsų laukė linksmoji ekskursija: prie beržyno stovintis tuščiaviduris Puntukas, kuriame įrengtas kreivų veidrodžių kambarys; didžiausias grilius ir ilgiausias europaspirtukas; teleskopas; kūrybinis kalėjimas; maudynės kamuoliukų ir kempinėlių baseinuose, bėgimas penkiavietėmis slidėmis, pamatėme didžiausia pypkę, mamos koplytėlę, ant kalvos daug netikrų žirgų. Užklupus lietui, visi persikėlėme į Tvartą, kur parko šeimininkas pasakojo daug istorijų, pateikė įdomių faktų bei mokė mąstyti kitaip. Po prasmingų pamokymų, žaidėme įvairiausius stalo futbolo žaidimus, rėplionę, dartus, mėtėme batus į taikinį. Mūsų nuotaikos buvo labai puikios.

2d klasės mokytoja Jūratė Skerstonienė

2019-05-31
jovai1
Dominykas ir Ignas - Kauno biologijos olimpiados nugalėtojai

2019 m. gegužės 29 d. Kauno zoologijos muziejuje vyko mokinių, Kauno miesto biologijos, fizikos, chemijos olimpiadų ir konkursų nugalėtojų, apdovanojimų šventė.
Lietuvos 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiados Kauno miesto etapo nugalėtojais tapo du mūsų progimnazijos mokiniai, kuriuos ruošė biologijos ir chemijos mokytoja metodininkė Žiedrūna Jovaišienė. III vietos diplomu ir medaliu apdovanotas 8 klasės mokinys Dominykas Arnauskas ir IV vietos pagyrimo raštu 7 klasės mokinys Ignas Kižys.

2019-05-30
mielines-bandeles
7 d klasės mokiniai šiandien mokėsi kepti mielines bandeles

Gegužės 29 dieną 7d klasės mokiniai, kartus su technologijų mokytoja R. Juknevičiūte, dalyvavo konditerijos pamokoje maisto pramonės ir prekybos mokymo centre, Taikos pr. 133. Mokyklos dėstytoja Rasa pravedė edukacinį užsiėmimą „Mielinių bandelių formavimas ir kepimas“.
Mokiniams išanksto buvo paruošta mielinė tešla, kurią turėjo suformoti, padalinti į lygias dalis ir supinti bandeles-pynutes. Moksleiviams puikiai sekėsi tiek bandelių formavimas, tiek degustavimas. Užsiėmimas mokiniams patiko, centro dėstytojai pakvietė apsilankyti sekančiais mokslo metais.
Parengė technologijų mokytoja Ramunė Juknevičiūtė

2019-05-29