U1
Uniformos dėvėjimas progimnazijoje

Progimnazijoje mokiniai dėvi uniformą.
Skaitykite Mokyklinės uniformos dėvėjimo tvarkos aprašas

Pereinamuoju laikotarpiu – ne ilgiau kaip dvejus metus iki 2021 m. rugsėjo 1 d., laikoma tinkamais dėvėti:
Languoto rudo audinio uniforminis švarkas su atlape segimu progimnazijos ženkleliu - logotipu, tamsiai mėlynos, arba juodos spalvos sijonas, arba tamsiai mėlynos, ar juodos spalvos kelnės.
REKOMENDUOJAMA
Bordo spalvos džemperis su šilkografiniu progimnazijos skiriamuoju ženklu.
SVARBU!
Dėvimos nutrinto, plėšyto džinsinio audinio kelnės, kitos, nei uniformos privalomoje dalyje numatytų spalvų kelnės, nelaikomos uniformos dalimi.

2019 m. mokinių uniformą galima įsigyti
UAB TOMETA,
Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas.
Įvažiavimas iš Technikos gatvės.
El. paštas: info@uniformos.lt
Tel.: 837 455185
Norint siūti uniformą individualiai, audinių teirautis:
DROBĖ CO, UAB parduotuvėje
Draugystės 19, tel.: 8-37 455185
Draugystės g. 14, Kauno m., Kauno m. sav., LT-51259, nurodant audinio kodus, arba progimnazijos pavadinimą;
Pereinamuoju laikotarpiu rudojo languoto audinio dėvėtų uniformų išpardavimas progimnazijoje nevyksta.

2019-06-27
mo
Interaktyvios pamokos mokslo centre - AHHA

7c, 7 b, 6c klasių mokiniai birželio 19-20 dienomis, Estijoje apsilankė Tartu įsikūrusiame mokslo centre - AHHA. Išbandė interaktyvius eksponatus bei žaidimus.Apžiūrėjo ir sužinojo įvairių įrenginių veikimo principus, patyrė ekstremalių įspūdžių: mynė dviratį ištemptu lynu, specialiuose krėsluose kilo lynais į 30 metrų aukštį ir krito laisvuoju kritimu, taip pat paklaidžiojo veidrodiniame labirinte. O sferiniame planetariume stebėjo milijonus žvaigždžių. Susipažino su seniausiu miestu Baltijos šalyse -Tartu, Estijos sostine Talinu. Kitą dieną „Hidrolėktuvų uosto“ muziejuje susipažino su pasauliu, tyvuliuojančiu po vandeniu ir besidriekiančiu virš jo. Pasivaikščiojo povandeninio laivo deniu, pasižvalgė po jo patalpas, savo akimis išvydo kapitonų kajutes ir kariškių miegamuosius. Norintieji galėjo išbandyti skrydžio treniruotę. Nors pavargę, bet pilni įspūdžių grįžome namo.

7c, 7 b, 6c klasių auklėtojos Jurgita Ormerod, Vitalija Boskienė, Birutė Krivickienė

2019-06-25
Žolynėliai
PROGIMNAZIJOS ŠOKĖJAI FESTIVALYJE - KONKURSE KROATIJOJE

Mes, tautinių šokių kolektyvas ,,Žolynėliai“, vasarą pasitikome Kroatijoje. Saulėtoje šalyje dalyvavome festivalyje – konkurse ,,ADRIATIC ZADAR OPEN 2019“. Jame dalyvavo įvairaus amžiaus kolektyvai iš Lietuvos, Ukrainos, Lenkijos, Kroatijos. Po pasirodymo konkursinėje dalyje maloniai buvome nustebinti pelnytais medaliais - džiugiai priėmėme žinią, kad šokių kolektyvui skirta II-oji vieta. Be konkurso mes, šokėjai, šalies gyventojams padovanojome sceninius lietuvių liaudies šokius nuostabioje Zadaro miesto aikštėje bei įspūdingoje Starigrad Paklenica pakrantėje, kur ir buvome įsikūrę.
Laisvu laiku nuo koncertų džiaugėmės buvimu kartu ir drauge sugalvotomis pramagomis, mėgavomės saulės šiluma, vandens ,,voniomis“ jūroje.
Smagu, kad Adrijos jūros pakrantėje maudynėmis draugiška mokytojų ir mokinių komanda rytine mankšta pasitikdavome kiekvieną dieną.
Neišdildomus įspūdžius paliko ekskursija po Zadarą, o jūros vargonų muzika užbūrė sielas tarsi kosminiai garsai, žavėjomės įspūdingu šviečiančiu gaubliu - meridianais.
Saulėta, kartu ir raminanti kelionė laivu po Adrijos jūros perlą – Kornati salyną ir gaivios maudynės nacionalinime parke pagilino mūsų geografines žinias. Dabar supratome ir žinosime, kad jūra gali turėti ir kelis krantus.
Pamatėme neįprasta reginį – Plitvicos ežerų parką, kurį sudaro daugybė skirtingame aukštyje išsidėsčiusių įvairaus dydžio ežerų, o tarp jų krenta įstabaus grožio kriokliai. Mus nustebino besikeičianti ežeruose telkšanti vandens spalva - nuo smaragdo iki elektrinės.
Keliaudami po Kroatiją, susipažinome ir su čia gyvenančiais, mums neįprastais gyvūnais – radome jūros žvaigždę, stebėjome įvairių rūšių driežus, žuvis, buvo norinčių rankoje palaikyti net jūros ežį.
Nenuobodžiavome ir važiuodami autobusu – šnekučiavomės, žaidėme, dainavome, viktorinoje pasitikrinome, ką dabar žinome apie Kroatiją.
Džiaugiamės ir patiektu skaniu maistu, kurį galėjome rinktis. Mėgavomės šiame krašte užaugintais arbūzais, trešnėmis, persikais ir abrikosais.
Skambiais šūksniais ,,Lietuva Lietuva...“ sugrįžome į gimtąją šalį. Į šalį, kuri ne tik šilta, bet miela ir labai labai graži savo lygumomis, kalvomis, miškais, upėmis ir ežerais.
Linkime gražios vasaros, įspūdingų kelionių ir gražių akimirkų Lietuvoje.

Žolynėliai

2019-06-21
Žolynėliai Dainų šventėje
KAUNO DAINŲ IR ŠOKIŲ ŠVENTĖ ,,LIETUVA BRANGI“

Tautinių šokių kolektyvo ,,Žolynėliai“ kiekvienas susitikimas kupinas ne tik kaip kruopštaus kūrybinio proceso ir aktyvaus darbo rezultatas, bet ir gražių akimirkų vaisius. Jas, džiugias akimirkas, dėliojame savo atmintyje, prisiminimuose, kuriuos patyrėme įvairiuose konkursuose, festivaliuose, šventėse Lietuvoje ir užsienyje...
2019-ieji paskelbti kompozitoriaus, vargonininko, pedagogo, choro dirigento J. Naujalio metais. Pirmajai dainų šventei vadovavęs J. Naujalis pradėjo tradiciją, kuri gyva iki šiol ir jau 95 metus suburia lietuvius bendrai dainai.
Tad Kauno Dainų slėnyje jubiliejinė dainų ir šokių šventė „Lietuva brangi“. Ąžuolų apsuptyje skleidėsi lietuviškų dainų, šokių ir muzikos grožis. Šokant jį kurti bei gėrėtis teko ir mums – progimnazijos tautinių šokių kolektyvo ,,Žolynėlai“ šokėjams.
Gera dalyvauti gausiame atlikėjų ir žiūrovų būryje, prisiminti vieną gražiausių mūsų mieste gimusių tradicijų. Džiaugiamės, kad mes, gausus būrys šokėjų, vadovaujamas vadovės Idalijos Braškytės, prisidėjome prie gražios tradicijos puoselėjimo.

Žolynėliai

2019-06-18